Projektowanie wyskakujących obiektów

„Jestem Klara, dowódczyni zespołu kosmiczno-badawczego. Zawsze marzyłam o staniu na powierzchni Księżyca. Nasze zadanie to budowa wysuniętego punktu badawczego LUNA X, jednak podczas lądowania coś poszło nie tak i kontener z główną bazą uległ uszkodzeniu…”

Tak zaczyna się nasza niezwykła misja. Zapraszamy na warsztaty architektoniczne, gdzie poznasz tajniki projektowania. W naszej niezwykłej misji budowy bazy, każdy etap jest kluczowy. Od projektowania, przez wykonanie, aż po sprawdzenie funkcjonalności bazy. Na warsztatach poznasz wszystkie tajniki tego procesu i zyskasz unikalną wiedzę. Nasz doświadczony zespół poprowadzi Cię krok po kroku i pokaże, jak z sukcesem zakończyć misję. Wspólnie zaprojektujemy i wykonamy makietę bazy w skali 1:1, dbając o każdy szczegół, aby zapewnić odpowiednie warunki dla astronautów. Dołącz i rozpocznij swoją kosmiczną przygodę!

Ilość Spotkań : 4 Długość: 8h  Ilość uczestników: 6-16 Wiek 10-18 lat

Zapraszamy do zorganizowania warsztatów dla swojej klasy! Nasze warsztaty architektoniczne są idealnym wyborem, a sala gimnastyczna to doskonałe miejsce na ich przeprowadzenie. Działamy na terenie Warszawy, więc możemy dostarczyć nasze inspirujące zajęcia prosto do Waszej szkoły. Jeśli jesteś uczniem, nauczycielem lub rodzicem, zorganizuj niezapomniane warsztaty dla swojej klasy i otwórz drzwi do fascynującego świata projektowania. Przeżyjcie razem niezapomniane doświadczenie, które rozbudzi kreatywność i rozwija umiejętności przestrzenne. Pozwól swoim uczniom odkryć tajemnice kosmicznej architektury i pobudź ich pasję do nauki. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w głąb kosmosu!

CZAS TRWANIA I TERMINY

W trakcie warsztatów spotkamy się dwa razy, po dwie godziny podczas każdego spotkania. Będziemy mieli okazję pracować razem, pogłębiając naszą wiedzę i umiejętności w dziedzinie budowy stacji kosmicznej.”

Dla kogo?

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat, które interesują się kosmosem, architekturą i projektowaniem. Pracujemy w grupach 12 osobowych. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w tych dziedzinach, jedynie chęć nauki i kreatywnego eksperymentowania.


KONTAKT I ORGANIZACJA

Aby dowiedzieć się więcej o warsztatach lub zorganizować je w swojej szkole, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 501 564 640 lub wysłanie wiadomości e-mail na adres wielkie.susy@gmail.com

Dołącz już dziś do naszych warsztatów architektonicznych i pozwól swojemu dziecku rozwinąć swoją kreatywność, umiejętności projektowe oraz pasję do kosmicznych przygód. Zapewniamy, że będzie to niezapomniane doświadczenie, które rozbudzi wyobraźnię i rozwinięcie umiejętności przestrzennego myślenia.

1.
Cz.1: Wstęp

Prezentacja > Czego się nauczymy? Materiał

2.
Cz.1: Wstęp

Prezentacja > Czego się nauczymy? Materiał

3.
Cz.1: Wstęp

Prezentacja > Czego się nauczymy? Materiał

4.
Cz.1: Wstęp

Prezentacja > Czego się nauczymy? Materiał

Inne warsztaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top